Mini Cart

klasyczny fotel

KRZESŁA

klasyczny fotel

FOTELE

klasyczny fotel

STOLIKI

meblostan meble i polskie wzornictwo

Meble Meblostan

Sprzedaż mebli z PRL — Meblostan

 

O NAS

MEBLE Z PRL

Unikalne wzornictwo i meble z lat 50., 60. i 70. zaprojektowane przez wybitnych polskich projektantów.

Meblostan to sklep internetowy, w którym oferujemy wyjątkowe i pieczołowicie odnowione meble z PRL stworzone przez najlepszych projektantów. Zgromadziliśmy szeroki wybór mebli z lat 50. 60. i 70., które w naszej pracowni zyskały drugie życie. Krzesła, fotele, stoliki czy komody z PRL znowu trafiają do wielu domów i biur w całej Polsce. Są także doceniane za granicą.

Nasze meble przygotowujemy na nowo z myślą o miłośnikach unikatowego polskiego designu. Przywracamy je do życia dla tych, którzy doceniają ich piękno i minimalizm, a także niepowtarzalną formę i wysokiej jakości wykonanie. Nasze meble po renowacji mogą stać się ozdobą każdego domu czy biura.

Kultowe modele mebli z PRL-u

Oferta sklepu Meblostan obejmuje kultowe modele mebli z PRL. Każdy egzemplarz z naszego katalogu jest oryginalny i pochodzi z czasów, kiedy po pustych ulicach jeździły Syrenki i Duże Fiaty, polscy piłkarze wygrywali z najlepszymi na świecie, a po wymarzone nowoczesne meble stało się w długich kolejkach.

Odnowiliśmy je po latach z dbałością o najdrobniejsze detale i z poszanowaniem ich pierwotnego charakteru. Każdy produkt, który u nas wybierzesz, tchnie w Twoje pomieszczenia ducha retro, przywoła miłe skojarzenia, będzie sentymentalną podróżą w przeszłość

W naszym asortymencie znajdziesz m.in.:

  • fotele z podnóżkami
  • stoliki kawowe i pod telewizor
  • komplety krzeseł

Jeżeli nazwy Patyczak, Muszelka, Skoczek czy Lisek są Ci bliskie, a przynajmniej znane, nasza oferta sprawi Ci dużą przyjemność. A jeśli nie znasz jeszcze tych modeli, sprawdź nasz katalog albo przeczytaj informacje zamieszczone na blogu. Zobacz, jak pięknie wygląda odnowione wyposażenie sprzed kilku dekad oraz jak jest funkcjonalne.

WYSYŁKA

Wysyłka na terenie Polski gratis,
zapytaj o koszt wysyłki zagranicznej
kontakt@meblostan.pl

GWARANCJA

Gwarancja wysokiej jakości

ZADOWOLENIE

Zadowolenie i satysfakcja naszych klientów jest naszą dewizą