Fotele z PRL

Designerskie fotele z PRL, z kultowym modelem 366 projektu Józefa Chierowskiego na czele, to gotowa recepta na stylowe wnętrze z „duszą”. Te wyjątkowe meble nie tylko doskonale się prezentują, ale gwarantują również komfort użytkowania. A nie ma nic przyjemniejszego po całym dniu niż rozsiąść się w wygodnym fotelu z PRL z książką i filiżanką herbaty. 

Fotele z lat 60-tych i 70-tych 

Fotele z lat 60- tych i 70- tych dostępne w sklepie Meblostan, to coś znacznie więcej niż meble – to ikony designu. Na szczególną uwagę zasługują ekskluzywne fotele GFM-64 z podnóżkiem, wyprodukowane przez Gościńską Fabrykę Mebli. Od momentu powstania aż do dziś są one wyznacznikiem luksusu i dobrego smaku. Przed laty były towarem deficytowym, dostępnym tylko dla wybranych. Obecnie modele z podnóżkiem znajdują zastosowanie w wielu salonach, sypialniach, biurach czy przydomowych biblioteczkach. Doskonale wyglądają w zestawie ze stolikami z PRL czy meblościankami. Mogą także być elementem kontrastowym dla wnętrz nowoczesnych czy minimalistycznych i stanowić najbardziej wyrazisty akcent ich aranżacji. 

Wszystkie fotele z lat 60-tych i 70-tych prezentowane w naszym katalogu cechuje prosta, lekka forma, doskonałe proporcje oraz komfort użytkowania. Również dzięki niebanalnym tkaninom doskonałej jakości świetnie komponują się z nowoczesnymi wnętrzami i pasują do wielu typów aranżacji. 

Fotele z PRL z oferty Meblostanu są oryginalne, pochodzą z okresu, jaki wskazuje opis produktu. Zostały poddane renowacji z dbałością o wysoką jakość jej wykonania w każdym detalu. Ewentualne przebarwienia na drewnie bądź nierówności koloru wynikają z ich wieku i są naturalnym znakiem czasu.