Krzesła z PRL

Krzesła z PRL, które znajdziesz w asortymencie Meblostanu, są oryginalne – pochodzą z okresu, jaki wskazuje opis produktu. Zostały poddane renowacji z dbałością o wysoką jakość jej wykonania w każdym detalu. Ewentualne przebarwienia na drewnie bądź nierówności koloru wynikają z ich wieku i są naturalnym znakiem czasu. Decydując się na zakup krzeseł z PRL, stajesz się posiadaczem wyjątkowych mebli, które odmienią wnętrza nie tylko domu, ale także biura czy gabinetu. Dzięki temu, że ich klasyczna forma została zachowana, możesz być pewien, że wywołają spektakularny efekt i zafundują sentymentalną podróż w przeszłość. 

Nasza oferta krzeseł 

Krzesła z PRL, które proponujemy, to plejada modeli charakterystycznych dla lat 60-tych i 70-tych. Znajdziesz wśród nich kultowego „Skoczka” z Zamojskiej Fabryki Mebli, jak również krzesła „Muszelki” czy „Hałasy”. Proste w formie, lecz niezwykle wyraziste w treści, wracają dzisiaj do polskich salonów, jadalni czy sal konferencyjnych i stają się konkurencją dla nowoczesnych mebli.  

Jeżeli interesują Cię nie tylko krzesła z PRL, ale także pasujące do nich fotele z lat 60-tych, sprawdź ofertę naszego sklepu. Znajdziesz w niej meble w wielu modnych wzorach i kolorach, które na pewno doskonale odnajdą się w Twoim domu lub miejscu pracy.