Stoliki z PRL

 

Stworzenie modnych obecnie aranżacji wnętrz w stylu z lat 50. 60. lub 70. wymaga starannego dopasowania wszystkich elementów wyposażenia, tak aby nie sprawiały wrażenia przypadkowo dodanych staroci, jak to bywa w stylu vintage. Dlatego kultowe fotele powinny być uzupełnione o pasujące do nich stoliki – wykonane z podobnych materiałów i o dopasowanym wzornictwie. Stanowią one nieodłączny element wyposażenia każdego salonu – zapewniają miejsce na książkę, filiżankę herbaty czy kawy lub drobne przekąski podczas odwiedzin przyjaciół. Wybierając do salonu krzesła z lat 50., 60. i 70, warto dobrać do nich stoliki z PRL. Są to meble w wyjątkowym stylu, chrakteryzujące się niepowtarzalnymi formami, płynnością linii i harmonią proporcji – rewolucyjnymi jak na czasy, w których powstawały.

Stoliki z PRL z oferty Meblostanu są oryginalne, pochodzą z okresu, jaki wskazuje opis produktu. Zostały poddane renowacji z dbałością o wysoką jakość jej wykonania w każdym detalu. Ewentualne przebarwienia na drewnie bądź nierówności koloru wynikają z ich wieku i są naturalnym znakiem czasu. Gamę stolików z PRL polecamy nie tylko fanom designu z lat 60-tych czy 70-tych. Współczesna forma mebli z PRL pozwoli Ci bez większego wysiłku dopasować je także do nowoczesnych jadalni, salonów, sypialni czy gabinetów.  Pomimo nieustannego zmieniania się mody i popularności nowych stylów, ze względu na swoją prostotę i funkcjonalność pozostają one ponadczasowe.

Nasza oferta 

W ofercie znajdziesz różne modele stolików z PRL. Niektóre z nich idealnie dopasujesz do wnętrz skandynawskich, inne z powodzeniem odnajdą się w pomieszczeniach klasycznych lub nowoczesnych. W zależności od efektu, jaki chcesz uzyskać, meble z tego okresu mogą zbudować klimat retro lub, przeciwnie, stać się elementem kontrastowym w aranżacji. Zawsze jednak stoliki z PRL zostaną zauważone i docenione ze względu na swoje walory estetyczne, funkcjonalne oraz jakościowe.