Mini Cart

Meble po renowacji

meble z lat 50, 60, 70-tych, unikatowe polskie wzornictwo, wybitni projektanci.

Unikatowe wzornictwo wybitnych projektantów rewitalizowane w nowoczesny i gustowny sposób.

Masz kilkudziesięcioletnią meblościankę? W piwnicy stoją krzesła lub fotele po rodzicach? Twój wysłużony stolik się chwieje? Zamiast wyrzucać stare meble, warto pomyśleć o ich odnowieniu.

Stare meble po renowacji nabierają nowego charakteru i z powodzeniem zdobią także nowoczesne wnętrza. Doskonale wpiszą się m.in. w założenia stylu skandynawskiego czy klasycznego.

Przywrócimy Twoim meblom blask

Odnawianie mebli jest żmudną i pracochłonną czynnością. Wymaga wiedzy na temat technik, materiałów i środków chemicznych, dzięki którym można usunąć stare farby, odnowić tapicerkę i uzupełnić ubytki w drewnianej konstrukcji. Czas poświęcony na renowację nie jest jednak stracony, gdyż efekty zawsze pozytywnie zaskakują. Meble po renowacji nie tylko pięknie zaprezentują się we wnętrzu, ale też przywrócą wiele ciepłych wspomnień.

Sam fakt, że niektóre modele mebli są modne od ponad pięciu dekad, czyni je ponadczasowymi, a nawet kultowymi. Choć przez pewien czas były niedoceniane, teraz wracają do łask. To zasługa ich nietuzinkowego charakteru, prostych form, wysokogatunkowych materiałów i solidnego wykonania.

Możemy Ci pomóc uratować te skarby, tak aby odzyskały swój pierwotny kształt i charakter, nabrały nowoczesnego stylu, stały się znów sprawne i bezpieczne w użytkowaniu. Korzystając ze zgromadzonej wiedzy i doświadczenia, a także doskonale wyposażonego warsztatu, realizujemy usługi renowacji mebli.

Skontaktuj się z nami. Chętnie zobaczymy Twoje meble, podzielimy się wiedzą, oszacujemy koszt naprawy i zajmiemy się przywróceniem im dawnego blasku.

5 zalet mebli z PRL
Wszystkie osoby przykładające dużą wagę do estetyki urządzanych wnętrz starają się wyszukiwać do nich sprzęty,...
Jak odnowić stare meble?
Urządzenie stylowego wnętrza wymaga wykorzystania elementów, które zapewnią uzyskanie odpowiedniego efektu wizualnego. Przy tworzeniu niebanalnych...

Incorrect user ID specified.

@ MEBLOSTAN NA INSTAGRAMIE