Mini Cart

Meble po renowacji

meble z lat 50, 60, 70-tych, unikatowe polskie wzornictwo, wybitni projektanci.

Unikatowe wzornictwo wybitnych projektantów rewitalizowane w nowoczesny i gustowny sposób.

Masz kilkudziesięcioletnią meblościankę? W piwnicy stoją krzesła lub fotele po rodzicach? Twój wysłużony stolik się chwieje? Zamiast wyrzucać stare meble, warto pomyśleć o ich odnowieniu.

Stare meble po renowacji nabierają nowego charakteru i z powodzeniem zdobią także nowoczesne wnętrza. Doskonale wpiszą się m.in. w założenia stylu skandynawskiego czy klasycznego.

Przywrócimy Twoim meblom blask

Sam fakt, że niektóre modele mebli są modne od ponad pięciu dekad, czyni je ponadczasowymi, a nawet kultowymi. Choć przez pewien czas były niedoceniane, teraz wracają do łask. To zasługa ich nietuzinkowego charakteru, prostych form, wysokogatunkowych materiałów i solidnego wykonania.

Możemy Ci pomóc uratować te skarby, tak aby odzyskały swój pierwotny kształt i charakter, nabrały nowoczesnego stylu, stały się znów sprawne i bezpieczne w użytkowaniu. Korzystając ze zgromadzonej wiedzy i doświadczenia, a także doskonale wyposażonego warsztatu, realizujemy usługi renowacji mebli.

Skontaktuj się z nami. Chętnie zobaczymy Twoje meble, podzielimy się wiedzą, oszacujemy koszt naprawy i zajmiemy się przywróceniem im dawnego blasku.

Incorrect user ID specified.

@ MEBLOSTAN NA INSTAGRAMIE