Modne fotele

Nie ulega wątpliwości, że zarówno modne fotele jak i krzesła we wnętrzach odgrywają bardzo ważną rolę. Idealne krzesło i fotel powinno być przede wszystkim wygodne ale także ładne i proporcjonalne czyli dobrze zaprojektowane.

Rok 2018 będzie rokiem designerskich krzeseł i foteli. W tym sezonie siedziska muszą być oryginalne a tym samym przykuwać naszą uwagę swoją formą bądź kolorem. Im bardziej fantazyjny kształt krzesła tym lepiej dla naszego wnętrza.

Nowoczesny fotel ze starannie dobraną nowoczesną, kolorową tapicerką jest w stanie ożywić każdą aranżację. Większość proponowanych na ten sezon przez stylistów krzeseł i foteli inspirowana jest ikonami światowego designu i nawiązuje stylem do wzornictwa lat 60-tych i 70-tych.



 

Ponadczasowe fotele PRL

Ogromną rolę odgrywa tu polski design okresu PRL-u. Krzesła i fotele z tamtych czasów urzekają prostą i lekką formą a dzięki temu są absolutnie ponadczasowe, wykonane z materiałów wysokiej jakości są wytrzymałe i piękne.

Nietuzinkowe formy, kształty podłokietników, oparć i zagłówków wywołają zachwyt domowników i gości. Oryginalne wygodne krzesła dodadzą wnętrzom stylu i modnego charakteru a designerski fotel będzie miejscem, w którym z przyjemnością będziemy spędzać wolne chwile.

Ponadczasowe i modne fotele z lat 50, 60, 70-tych oraz dobre polskie wzornictwo znajdziesz w ofercie Sklepu Meblostan.