Meblostan to sklep internetowy, który oferuje meble z PRL. To dobre polskie wzornictwo z lat 50-, 60- i 70-tych. Znajdziesz u nas ponadczasowe meble zaprojektowane w drugiej połowie XX w. przez polskich projektantów i wyprodukowane w polskich fabrykach mebli. 

Fotele, krzesła, stołki, szafki i stoliki z PRL zostały uratowane od zapomnienia i poddane starannej, profesjonalnej renowacji. W efekcie zyskały drugie życie i zostały ubrane w nowoczesne, wysokogatunkowe tkaniny. Dzięki temu urzekają̨ funkcjonalnością̨, prostotą i lekkością formy. 

Otaczając się tym, co dobrze zaprojektowane, podnosisz swój komfort życia. Meble z PRL, które mamy w ofercie, charakteryzują się wysoką jakością wykonanej renowacji, zarówno stolarskiej, jak i tapicerskiej. 

Każdy obiekt, który trafia do naszej pracowni, jest traktowany indywidualnie. Meble z PRL odnawiamy z dbałością o detale, korzystając przy tym ze współczesnych metod renowacji i nowoczesnych materiałów. Pozwala to przywrócić ich pierwotny charakter, dodatkowo podkreślony modną, trwałą tkaniną. 

Incorrect user ID specified.

@ MEBLOSTAN NA INSTAGRAMIE